Bensa Alexander von (Vídeň 1820 - 1902 Vídeň)
Občerstvení na vyjížďce, signováno vlevo dole A. de Bensa, olej/dřevo, 36 x 58 cm, lehce poškozený rám (Ní)
23.05.2015 - 15:00
- Dosažená cena: **
CZK 32.000,-
CZK 40.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 26.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 23.05.2015 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 16.05. - 23.05.2015 |